O nas

Opis działalności

Nasza działalność w branży elektrycznej rozpoczęła się już w 1991 roku, a pod nazwą Z.U.P.H. CEL- BUD Helena Gąsiorek od 2000 roku. Natomiast nasze biuro projektowe powstało w 2008 roku.

Wykonujemy prace w zakresie branży elektrycznej i budowlanej na terenie całego kraju w halach produkcyjnych, obiektach budowlanych, biurowych, muzealnych, oświatowych, policyjnych, bankowych, szpitalnych, handlowych, mieszkalnych (budownictwo indywidualne i zbiorowe), budujemy linie elektroenergetyczne niskiego napięcia NN i średniego napięcia SN do 30 kV oraz sieci strukturalne i wizualny monitoring obiektów.

Celbud Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

Zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt projektów budowlanych, wykonawczych.
Nasz zespół posiada bogate doświadczenie, oraz liczne świadectwa potwierdzające kwalifikacje w projektowaniu instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz systemów zabezpieczeń.
Co więcej, nasz główny projektant posiada UPRAWNIENIA BUDOWLANE do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.